Hayk Hair

Strzyżenie

Strzyżenie męskie

150 zł
1 godz.

Strzyżenie grzywki

50 zł
15 min.

Strzyżenie grzywki wydaje się wyjątkowo łatwym zadaniem, ale wbrew pozorom takie nie jest. Lepiej jest więc oddać swoje włosy w ręce ekspertów w dziedzinie fryzjerstwa.

Profesjonaliści szybko poradzą sobie ze zbyt długimi kosmykami, które ponownie nabiorą upragnionych kształtów.

Strzyżenie grzywki wymaga odpowiedniej precyzji, ponieważ obcięta za krótko będzie się prezentowała źle aż do momentu podrośnięcia. Warto w tym celu udać się do salonu fryzjerskiego gdzie oprócz doradzenia wyglądu grzywki, uzyskamy też wskazówki na temat jej pielęgnacji i sposobów modelowania. Jest to istotna kwestia, ponieważ krótkie grzywki często wymagają poświęcenia czasu na odpowiednie ich ułożenie.

Strzyżenie damskie

250 zł
1 godz.

Jeżeli chcemy w pełni dbać o swoje włosy, zaufajmy wiedzy i doświadczeniu ekspertów. A ci mówią, że przy standardowej pielęgnacji, kiedy chcemy jedynie podcinać końcówki, należy do fryzjera wybrać się co trzy miesiące. Mniej więcej po tym czasie końcówki zaczynają się rozdwajać. Chociaż może nie widać tego od razu, to zaczynają naruszać strukturę włosa.

W przypadku kiedy systematycznie sięgamy po suszarkę, prostownicę albo lokówkę, nasze włosy mogą wymagać częstszej ingerencji nożyczek. Są wtedy słabe i przesuszone. Możemy podcinać je na własną rękę w domu, ale w salonie fryzjerskim jest lepszy sprzęt, a cięcie będzie precyzyjne.

Część osób marzących o długich i bujnych włosach celowo pomija podcinanie końcówek, sądząc, że dzięki temu włosy urosną szybciej, ale tak nie jest. Nie tylko będą słabsze i łamliwe, ale ich wzrost będzie mniejszy. Eksperci nieraz udowadniali, że podcinanie końcówek będzie mobilizować włosy do wzmożonego wzrostu, a przecież o to chodzi.

Koloryzacja

Wykonanie pasma testowego + Konsultacja

150 zł
1 godz.

Pasmo testowe „opowie” nam historię wcześniejszych koloryzacji, rozjaśniania, nagromadzenia pigmentów, warstw w różnych kolorach oraz pokaże jakość włosów. Będzie ono niezauważalne, nawet jeśli po testowaniu okaże się, że koloryzacja nie może zostać przeprowadzona.

Aby uzyskać jak najszersze wyobrażenie o tym, co działo się wcześniej z włosami, najlepiej zafarbować trzy bardzo cienkie pasma. Jedno należy wybrać w dolnej strefie potylicznej ponieważ z reguły włosy są tam najciemniejsze. Drugie z boków, bo często znajdują się tam włosy najcieńsze i najbardziej podatne na uszkodzenia. Trzecie pasmo wybieramy w obszarze grzywki – tam jest największe nagromadzenie pigmentów, szczególnie kiedy włosy były farbowane na ciemne kolory.

Konsultacja

Bezpłatna
10 min.

Budowanie relacji wymaga zaangażowania oraz umiejętności słuchania. Dla profesjonalisty najważniejsze jest to, co Ty masz do powiedzenia, bo dzięki uważnemu wsłuchaniu się będzie w stanie zadać odpowiednie pytania.Dla fryzjera ważna jest historia Twoich włosów, farbowania, strzyżenia i pielęgnacji.  Dlatego podczas wizyty otwórz się na pytania zadawane przez fryzjera i pamiętaj, że nie ma złych odpowiedzi. Jakie pytania najczęściej możesz usłyszeć podczas konsultacji z fryzjerem?

– Kiedy włosy były ostatnio farbowane lub rozjaśniane?
– Jak często wykonujesz farbowanie w salonie fryzjerskim?
– Czy farbujesz włosy w domu, a jeżeli tak, to jakie produkty stosujesz?

Dzięki Twoim odpowiedziom fryzjer będzie mógł dobrać najlepszą dla Ciebie fryzurę.

Dekoloryzacja Odrostu

350 - 650 zł
4 godz.

Każdy czasem chce coś zmienić w swoim wizerunku. Czasem jednak wymaga to nieco wysiłku. Jeżeli zafarbowaliśmy włosy na ciemny kolor, a marzymy o jasnym blondzie, to doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie to trudne. Na szczęście doświadczony fryzjer dobrze sobie z tym poradzi, wspierać go w tym będą na przykład takie zabiegi jak dekoloryzacja.
W największym skrócie możemy powiedzieć, że dekoloryzacja wiąże się z usunięciem z włosów koloru.

Zabieg ten wykonuje się wtedy, kiedy nowy kolor ma być dużo jaśniejszy od obecnego. W wielu przypadkach zabieg ten to prawdziwe dobrodziejstwo, ale nie wszyscy mogą z niego skorzystać. Najpierw specjalista musi ocenić, w jakim stanie są nasze włosy. Podczas dekoloryzacji dochodzi do naruszenia struktury włosów. Oznacza to, że jeśli idziemy do fryzjera ze słabymi i zniszczonymi włosami, dekoloryzacja może je dodatkowo osłabić.

Z czym dokładnie wiąże się dekoloryzacja?

Zabieg ten polega na chemicznym odbarwieniu melaniny. Melanina jest barwnikiem, który znajduje się nie tylko w skórze, ale również we włosach. W trakcie dekoloryzacji sięga się po środki utleniające. To silne preparaty, które z jednej strony mają gwarantować wysoką skuteczność, z drugiej być łagodne dla skóry. Z reguły sięga się po wodę utlenioną o stężeniu od 2 do 12% w zależności od tego, jaki ma być rezultat.

Jak wygląda dekoloryzacja, kiedy chcemy zmyć ciemny kolor?

Kiedy kolorem wyjściowym jest blond, a ma być ciemniejszy odcień, dekoloryzacji się nie stosuje – wystarczy nanieść farbę i bez trudu uzyska się pożądany kolor. Natomiast kiedy w grę wchodzi przejście z ciemnego do jasnego, problem jest większy. Podczas dekoloryzacji z ciemniejszych odcieni możemy zaobserwować, że przebiega to etapami. Najpierw włosy przechodzą w odcienie czerwieni, później w odcienie pomarańczy i żółci. Jeżeli zamierzamy zmienić kolor z czarnego na brąz, zabieg przebiega dosyć szybko. Uzyskanie jaśniejszych kolorów jest trudniejsze, bo włosy mogą być odporne na środek utleniający. Z czasem zmniejsza się też stężenie w preparacie, co również ma znaczenie dla rezultatów.

Refleksy metodą ,,Money Piece”

300 - 400 zł
2 godz.

Fryzura money piece jest  doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które pragną zmienić swój wizerunek, ale nie chcą robić tego w sposób radykalny. Rozjaśnianie włosów jest zabiegiem, który mocno ingeruje we włosy – ich kondycję, ogólny stan i wygląd. Często wykonane w sposób nieprawidłowy może znacznie uszkodzić włosy, doprowadzając tym samym do ich kruszenia się czy łamania. Rozjaśnianie włosów, tak jak inne koloryzacje, wymaga szczególnej pielęgnacji, która będzie miała na celu nawilżenie włosów, ich regenerację i wzmocnienie oraz ochronę koloru. Koloryzacja całych włosów jest również związana z częstszymi wizytami w salonie fryzjerskim, dzięki którym zapobiegamy występowaniu odrostów. Fryzura money piece poprzez to, że jest wykonana w sposób bardzo subtelny, nie wymaga systematycznego farbowania włosów. Naturalny odrost w przypadku tej koloryzacji jest akceptowalny. Rzadsze wizyty u fryzjera i rozjaśnione włosy w bardzo delikatny sposób tylko przekonują kobiety do fryzury “money piece”.

Refleksy metodą Shatush

450 - 850 zł
4 godz.

Metoda ta polega na nakładaniu rozjaśniacza na bardzo wysoko natapirowanych włosach. Dzięki wykorzystaniu techniki shsatush podczas koloryzacji możemy uzyskać niezwykle naturalny efekt przejścia pomiędzy odrostem a pozostała częścią włosów. Dodatkowo technika shatush pozwala na podciągniecie jaśniejszych refleksów aż od samej nasady włosów. Dzięki tej metodzie koloryzacji możesz sprawić, że przejście kolorów na włosach będzie całkowicie płynne! Koloryzacja ta jest bardzo ceniona przez klientki, ponieważ jest ekonomiczna. Dzięki tej technice nie muszą tak często przychodzić do salonu na kolejne koloryzacje. Jest bardzo łatwy w utrzymaniu, niesamowicie nowoczesny i niezaprzeczalnie wspaniały rodzaj koloryzacji!

Refleksy metodą z wolnej ręki

450 - 650 zł
4 godz.

Refleksy wykonane tą metodą znakomicie wyglądają zarówno na włosach krótkich, jak i na długich. Jednak w pierwszej kolejności na taki sposób upiększania fryzury powinny zdecydować się osoby o włosach określanych jako mysie – bez wyrazistego odcienia. W tym przypadku refleksy ożywią kolor, dodadzą mu blasku, a w niektórych przypadkach mogą radykalnie odmienić wygląd fryzury.

Dzięki refleksom na włosach możliwe jest uzyskanie efektu świetlistego rozjaśnienia, takiego choćby, jaki naturalnie tworzy się na głowie za sprawą słońca, na przykład w trakcie urlopu spędzanego nad morzem. Refleksy na włosach pasują też osobom, które chcą bez zmiany fryzury wyraźnie zmienić coś w swoim wyglądzie, optycznie odjąć lat, czy też odwrócić uwagę od niedoskonałości cery. W takim przypadku warto zdecydować się zwłaszcza na refleksy w ciepłych odcieniach, bo to one dają najlepsze efekty.

Refleksy mają jeszcze jedną zaletę – nałożone na jednolicie ufarbowane włosy sprawiają, że przez pewien czas nie widać odrostów – a gdy już staną się widoczne, często wyglądają jak zamierzony efekt. Dlatego sprawdzą się również u osób, które regularnie farbują włosy.

Refleksy metodą AirTouch

450 - 850 zł
4 godz.

Jedną z nowych usług, z jakich można skorzystać w salonach fryzjerskich jest koloryzacja Air Touch. Chociaż technologia jest dosyć nowa, to już ma wiele zwolenników. Na czym polega i czy warto się na tę usługę zdecydować? W dosłownym tłumaczeniu mamy do czynienia z dotykiem powietrza. Już samo to może wzbudzić zainteresowanie. W praktyce na włosach jest kilka odcieni, które się płynnie przenikają, a jeden odcień w drugi przechodzi bardzo miękko. Dzięki tej metodzie włosy mają optycznie znacznie większą objętość.

Jeszcze jakiś czas temu tego rodzaju farbowanie można było podziwiać głównie na stronach magazynów. Teraz koloryzacja Air Touch jest dostępna w renomowanych salonach fryzjerskich. Jak wygląda koloryzacja Air Touch? Farbowanie włosów tą metodą jest niemożliwe w domu. Musi się tym zająć doświadczony fryzjer, którzy przeszedł odpowiednie szkolenie. Sama koloryzacja przebiega kilkuetapowo. W trakcie zabiegu farbuje się mniej więcej połowę włosów. Na początku włosy dzieli się na niewielkie pasma, które przedmuchuje się suszarką. Wydmuchanie zimnym powietrzem sprawia, że część włosów wypada z pasma. To właśnie przez dmuchanie powietrzem, koloryzacja zyskała swoją nazwę. Po przerzedzeniu pasm każde owija się folią. Być może fryzjer sięgnie po bawełniany wałek, dzięki któremu pasma nie będą się mieszać. Dalej nakłada się farbę w taki sposób, by powstała gra kolorów. Jednak nakładanie wygląda inaczej niż w tradycyjnej koloryzacji i jest bardzo czasochłonne.

Decydując się na Air Touch, trzeba zarezerwować sobie od 4 do 6 godzin. Efektem jest piękny kolor, którym będziemy się cieszyć przez długi czas. Zalety i wady koloryzacji Air Touch Koloryzacja Air Touch to idealna propozycja dla osób chcących cieszyć się naturalnie wyglądającymi włosami. Efekty utrzymują się od kilku miesięcy do nawet roku! Każda fryzura ma piękny i inny połysk. Patrząc na włosy, można odnieść wrażenie, że mienią się w promieniach słońca. Dzięki takiemu farbowaniu twarz wygląda świeżo, młodo i atrakcyjnie. Bardzo ważne jest to, że nie rozjaśnia się korzeni, więc mieszki włosów nie ulegają uszkodzeniu. Na tę metodę koloryzacji może zdecydować się osoba w każdym wieku. Jest to też świetna propozycja dla osób chcących zamaskować siwe włosy. Wszystko dlatego, że przejścia między poszczególnymi odcieniami są właściwie niewidoczne. Przez to, że kontakt barwnika ze skórą jest minimalny lub nie ma go wcale, nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

Tym, co może w pierwszej chwili zniechęcić do skorzystania z zabiegu to cena, która dochodzi do 1000 zł. Jednak pamiętajmy o tym, że rezultatami koloryzacji można cieszyć się nawet rok czasu. Jeżeli przeliczymy, ile razy w ciągu roku pójdziemy na odświeżenie koloru, to okaże się, że taka jednorazowa wizyta w salonie fryzjerskim oznacza oszczędności. Przy tej metodzie nie musimy się obawiać, że będzie trzeba odświeżać kolor – doświadczony fryzjer wykona koloryzację w taki sposób, by włosy były przez cały czas pełne blasku.

Dekoloryzacja Globalna

750 - 1000 zł
7 godz.

Każdy czasem chce coś zmienić w swoim wizerunku. Czasem jednak wymaga to nieco wysiłku. Jeżeli zafarbowaliśmy włosy na ciemny kolor, a marzymy o jasnym blondzie, to doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie to trudne. Na szczęście doświadczony fryzjer dobrze sobie z tym poradzi, wspierać go w tym będą na przykład takie zabiegi jak dekoloryzacja.

W największym skrócie możemy powiedzieć, że dekoloryzacja wiąże się z usunięciem z włosów koloru. Zabieg ten wykonuje się wtedy, kiedy nowy kolor ma być dużo jaśniejszy od obecnego. W wielu przypadkach zabieg ten to prawdziwe dobrodziejstwo, ale nie wszyscy mogą z niego skorzystać.

Najpierw specjalista musi ocenić, w jakim stanie są nasze włosy. Podczas dekoloryzacji dochodzi do naruszenia struktury włosów. Oznacza to, że jeśli idziemy do fryzjera ze słabymi i zniszczonymi włosami, dekoloryzacja może je dodatkowo osłabić. Z czym dokładnie wiąże się dekoloryzacja? Zabieg ten polega na chemicznym odbarwieniu melaniny. Melanina jest barwnikiem, który znajduje się nie tylko w skórze, ale również we włosach.

W trakcie dekoloryzacji sięga się po środki utleniające. To silne preparaty, które z jednej strony mają gwarantować wysoką skuteczność, z drugiej być łagodne dla skóry. Z reguły sięga się po wodę utlenioną o stężeniu od 2 do 12% w zależności od tego, jaki ma być rezultat. Jak wygląda dekoloryzacja, kiedy chcemy zmyć ciemny kolor? Kiedy kolorem wyjściowym jest blond, a ma być ciemniejszy odcień, dekoloryzacji się nie stosuje – wystarczy nanieść farbę i bez trudu uzyska się pożądany kolor. Natomiast kiedy w grę wchodzi przejście z ciemnego do jasnego, problem jest większy.

Podczas dekoloryzacji z ciemniejszych odcieni możemy zaobserwować, że przebiega to etapami. Najpierw włosy przechodzą w odcienie czerwieni, później w odcienie pomarańczy i żółci. Jeżeli zamierzamy zmienić kolor z czarnego na brąz, zabieg przebiega dosyć szybko. Uzyskanie jaśniejszych kolorów jest trudniejsze, bo włosy mogą być odporne na środek utleniający. Z czasem zmniejsza się też stężenie w preparacie, co również ma znaczenie dla rezultatów.

Koloryzacja Jednolita

350 - 550 zł
1.30 godz.

Czy koloryzacja jednolita oznacza jednakowy kolor na całych włosach? Oczywiście nie! Taki “jednakowy” kolor na włosach fryzjerzy nazywają zwykle „płaskim” i „sztucznym”: często efekt taki spotykamy u osób, które próbują farbować włosy gotowymi produktami w domu.

Trzeba pamiętać, że nasze naturalne włosy nigdy nie mają całkowicie jednolitego koloru: ich kolor jest „żywy”, zmienia się w ciągu roku, pod wpływem światła, słońca, ruchu itp. Wtedy właśnie wygląda naturalnie. Profesjonalna koloryzacja jednolita przeznaczona jest dla osób, które chcą mieć na całych włosach kolor w jednym odcieniu, a jednocześnie zależy im, żeby kolor ten jak najbardziej przypominał naturalny.

Dzięki pracy naszych stylistów włosy uzyskują połysk, a dobrany kolor ma swoją głębię i efekt trójwymiarowości, co widać zwłaszcza w różnych rodzajach oświetlenia i przy oglądaniu włosów z różnych kątów. Koloryzacja jednolita pozwala ukryć tzw. odrost oraz siwe włosy, a także odżywić włosy na długościach i pogłębić ich odcień.

Paleta barw właściwie nie zna ograniczeń: możliwe są głębokie brązy i ciepłe bądź zimne blondy, różne odcienie rudości, a także fantazyjne kolory intensywne. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku znacznych zmian koloru włosów może być konieczny zabieg wcześniejszej dekoloryzacji lub prepigmentacji (gdy zmieniamy kolor na ciemniejszy)

Pigmentacja

200 - 300 zł
1.30 godz.

Jeśli rozjaśniasz i farbujesz włosy na blond, kolor utlenia się i z czasem zmienia. W zależności od odcienia blond włosów zmienia się jego odcień na żółty, bardziej ciepły.

Dodatkowo brunetki i osoby mające rudy odcień włosów często cierpią z powodu zbyt szybkiego blaknięcia wymarzonego koloru włosów (czerwone pigmenty są najmniej trwałe). Jest to jedyny przypadek kiedy tonowanie włosów na ciemnych kolorach się sprawdza.

Tonowanie włosów można wykonywać zarówno na całych włosach, jak również tylko na ich wybranej partii. W przypadku jasnych kolorów włosów dzięki tej metodzie można w szybki sposób odświeżyć kolor u nasady włosów, aby wyglądał bardziej naturalnie. Tonowanie włosów uzależnione jest w dużym stopniu od tego, jak często włosy są myte. Im częściej je myjemy, tym częściej będziemy musiały wykonywać tonowanie włosów.

Stylizacje

Czesanie próbne/ślubne

300 - 400 zł
1 godz.

Czesanie polega na zmianie kształtu fryzury Klientki, bez konieczności skracania włosów. Fryzjer może zarówno podkręcić, jak i wyprostować włosy, w zależności od oczekiwań Klientki. Fryzura powinna być nie tylko piękna, ale także trwała i nietracąca szybko swojego blasku. W naszym salonie profesjonalna kadra podchodzi indywidualnie do każdej Klientki. Naszym zadaniem jest dopasowanie jej oczekiwań do struktury i długości włosów. Chętnie służymy radą. Wiemy, że kobieta w wykonanej fryzurze musi czuć się dobrze i komfortowo. Z tego względu każdą wizytę rozpoczynamy od rozmowy o potrzebach i oczekiwaniach Klientki oraz Jej wizji fryzury. Nasi fryzjerzy pomogą w dobraniu odpowiedniego uczesania, pasującego do urody i stylu.

Czesanie okazyjne z doczepkami

250 - 450 zł
1 godz.

Czesanie polega na zmianie kształtu fryzury Klientki, bez konieczności skracania włosów. Fryzjer może zarówno podkręcić, jak i wyprostować włosy, w zależności od oczekiwań Klientki. Fryzura powinna być nie tylko piękna, ale także trwała i nietracąca szybko swojego blasku. W naszym salonie profesjonalna kadra podchodzi indywidualnie do każdej Klientki. Naszym zadaniem jest dopasowanie jej oczekiwań do struktury i długości włosów. Chętnie służymy radą. Wiemy, że kobieta w wykonanej fryzurze musi czuć się dobrze i komfortowo. Z tego względu każdą wizytę rozpoczynamy od rozmowy o potrzebach i oczekiwaniach Klientki oraz Jej wizji fryzury. Nasi fryzjerzy pomogą w dobraniu odpowiedniego uczesania, pasującego do urody i stylu.

Czesanie okazyjne

150 - 350 zł
1 godz.

Czesanie polega na zmianie kształtu fryzury Klientki, bez konieczności skracania włosów. Fryzjer może zarówno podkręcić, jak i wyprostować włosy, w zależności od oczekiwań Klientki. Fryzura powinna być nie tylko piękna, ale także trwała i nietracąca szybko swojego blasku. W naszym salonie profesjonalna kadra podchodzi indywidualnie do każdej Klientki. Naszym zadaniem jest dopasowanie jej oczekiwań do struktury i długości włosów. Chętnie służymy radą. Wiemy, że kobieta w wykonanej fryzurze musi czuć się dobrze i komfortowo. Z tego względu każdą wizytę rozpoczynamy od rozmowy o potrzebach i oczekiwaniach Klientki oraz Jej wizji fryzury. Nasi fryzjerzy pomogą w dobraniu odpowiedniego uczesania, pasującego do urody i stylu.

Modelowanie z doczepkami

250 zł
1 godz.

Modelowanie jest podstawową czynnością wykonywaną podczas usługi stylizacji, polegająca na idealnym wyczesaniu włosów, mającym na celu nadanie kształtu fryzurze. Podczas modelowania możemy uzyskać kilka efektów, między innymi: włosy idealnie proste, fryzura zwiększająca objętość włosów, delikatna fala. Zabieg ten jest trudny do wykonania samodzielnie, a za razem efektowny w momencie wykonania go przez profesjonalistę. Modelowanie stanowi podstawę dziennej fryzury ale również przygotowuje włosy do wykonania dalszych czynności stylizacji.

Modelowanie

150 zł
40 min.

Modelowanie jest podstawową czynnością wykonywaną podczas usługi stylizacji, polegająca na idealnym wyczesaniu włosów, mającym na celu nadanie kształtu fryzurze. Podczas modelowania możemy uzyskać kilka efektów, między innymi: włosy idealnie proste, fryzura zwiększająca objętość włosów, delikatna fala. Zabieg ten jest trudny do wykonania samodzielnie, a za razem efektowny w momencie wykonania go przez profesjonalistę. Modelowanie stanowi podstawę dziennej fryzury ale również przygotowuje włosy do wykonania dalszych czynności stylizacji.

Zabiegi Pielęgnacyjne

Polerowanie Split Ender

150 zł
30 min.

Polerowanie włosów to nowoczesna metoda podcinania zniszczonych, odstających i połamanych końcówek bez utraty długości.Zabieg zapobiega dalszemu wykruszaniu włosów. Urządzenie obcina zaledwie kilka milimetrów. Idealnie sprawdzi się również w przypadku pocieniowanych włosów. Rozdwojone końcówki tworzą nieestetyczne miotełki na końcach i nawet najpiękniejsze włosy ze zniszczonymi końcami nie będą wyglądały olśniewająco. Ale możesz to zmienić! Polerowanie włosów polecane jest w sytuacji rozdwojonych końcówek. Świetnie sprawdzi się podczas zapuszczania włosów, ponieważ obcina zaledwie o 3 lub 6 mm! Do uszkodzenia końcówek najczęściej prowadzi niewłaściwe szczotkowanie, częsta stylizacja, używanie wysuszających kosmetyków (np. suchy szampon i lakier), brak ochrony słonecznej, częste kąpiele w słonej lub chlorowanej wodzie, niewłaściwie dobrane kosmetyki do pielęgnacji lub stylizacji.

Infuzja Tlenowa

750 zł (150 zł/Pakiet 5 zabiegów)
1 godz.

Zabieg infuzji tlenowej polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy wysoko sprężonego tlenu cząsteczkowego oraz składników aktywnych, które to są niejako przemycane w głąb skóry głowy, dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia.Zabiegi infuzji tlenowej przeznaczone są dla każdego Klienta. Szczególnie polecany dla osób, które cierpią na nadmierne swędzenie skóry głowy, jak również osobom z nadmiernym wypadaniem włosów w z przyczyn stresowych.Zabieg świetnie poprawia mikrokrążenie krwi w skórze głowy. Zabiegi nie wymagają rekonwalescencji i mogą być wykonywane przez cały rok. Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny również dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Botox na włosy

350 - 450 zł
1 godz.

Nie bez powodu botoks wszystkim kojarzy się z zabiegiem wykonywanym na twarz. Jednak nie każdy wie, że możliwa jest także regeneracja włosów botoksem. Co warto o tym zabiegu wiedzieć?
Zadaniem botoksu jest intensywna odbudowa zniszczonych włosów. Chociaż regeneracja włosów botoksem jest stosunkowo nowym zabiegiem, szybko zyskuje na popularności i ma coraz więcej zwolenników. Powodzeniem cieszy się zwłaszcza zimą, kiedy włosy są osłabione letnim słońcem. Jednak z zabiegu przez cały rok mogą skorzystać wszystkie osoby, które mają zniszczone i matowe włosy, a marzą o pięknej fryzurze.
Jak wygląda regeneracja włosów botoksem?
Czasem możemy znaleźć informacje o tym, że zabieg z botoksem możemy wykonać w warunkach domowych. Teoretycznie tak, ale nigdy nie będzie tak efektywny jak ten, który zrobi doświadczony fryzjer. Zatem najlepiej umówić się na wizytę u profesjonalisty. W salonie fryzjerskim wtłacza się we włosy składniki odżywcze. Uzupełniają one ubytki, jakie się wytworzyły pomiędzy otoczką włosa i korą. Ważne jest to, że w preparatach są tylko dobre dla włosów naturalne składniki. Nie ma w nich parabenów, siarczanów, olejów mineralnych czy barwników. Co ciekawe, w trakcie zabiegu nie używa się ciepła i nie trzeba obawiać się, że struktura włosów będzie uszkodzona.

Podczas regeneracji sięga się po specjalistyczne kosmetyki. Najczęściej zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy i kolagen, a oprócz tego występują inne cenne związki. Zabieg jest bezinwazyjny, więc pojawia się pytanie, dlaczego przyrównuje się go do botoksu na twarz? Można podejrzewać, że chodzi o rezultat. Botoks na włosy wygładza strukturę włosa, natomiast botoks na twarz wygładza zmarszczki.
Efekty
Jeśli widzimy, że nasze włosy są matowe, pozbawione blasku, łamią się i rozdwajają, regeneracja botoksem może być strzałem w dziesiątkę. Po zabiegu od razu zauważymy różnicę. Nasze włosy będą gładkie, miękkie i pełne blasku. Intensywniejszy będzie również kolor włosów, a ich układanie stanie się prostsze. Każdego dnia nasza fryzura będzie prezentować się lepiej niż do tej pory, a włosy będą wzmocnione i zwiększą swoją objętość.

Regeneracja włosów botoksem jest zabiegiem odżywczym i bezinwazyjnym. Nie musimy się obawiać, że kondycja włosów się pogorszy. Fryzjer poradzi sobie nawet z bardzo zniszczonymi i matowymi włosami. Efekty utrzymają się nawet przez kilkanaście myć.
Jak przebiega zabieg?
Jedną z zalet jest to, że trwa krótko, więc nawet jeśli żyjemy bardzo aktywnie, nie będzie problemów z umówieniem się na wizytę. Wystarczy 40 minut, by nasze włosy były odżywione i pełne blasku. A jak przebiega taka regeneracja?

Fryzjer zaczyna od mycia włosów otwierającym łuski szamponem. Dzięki temu składniki aktywne będą mogły wniknąć głębiej. Po dwukrotnym myciu przychodzi czas na serum. Jego zadaniem jest poprawa kondycji włosów. Na koniec, bezpośrednio na znajdujące się na włosach serum, nakłada się specjalną maskę, która zamyka łuski. Po 20 minutach zmywa się wszystkie kosmetyki i gotowe!

Kaszmirowa Keratyna

350 - 450 zł
1 godz.

Kaszmirowa keratyna to metoda pielęgnacji włosa, którą nazwać można kuracją odbudowującą. Do jej przeprowadzenia stosuje się produkty, w których składzie znajduje się kaszmir. Odpowiada on za wygładzenie włosa na jego powierzchni, jak również nadanie mu utraconego blasku. Wspomaga proces regeneracji włosa, jednocześnie przyczyniając się do łatwiejszej stylizacji i dodania włosom objętości. Kaszmirowa keratyna nie pobudza jednak włosów do wzrostu. Pamiętajmy, że do tego potrzebna jest stymulacja cebulek i skóry głowy. Zabieg kaszmirowej keratyny działa wyłącznie na długości włosów bez udziału skalpu.

Drugim składnikiem kuracji jest oczywiście keratyna w różnej postaci. To ona pozwala na odpowiednie nawilżenie włosów i utrzymanie ich odpowiedniej wilgotności, ale też wzmocnienie włosów dzięki możliwości wbudowania we włókna włosa. Nadaje im sprężystości, ogranicza wypadanie włosów i sprawia, że są mniej podatne na zniszczenia spowodowane np. warunkami atmosferycznymi czy po prostu działaniem czynników zewnętrznych. Do produktów dodawane są także oleje, które mają za zadanie wzmocnić efekt, jak np. olej arganowy.

Dzięki przeprowadzeniu zabiegu kaszmirowej keratyny można ograniczyć użycie prostownicy, czy akcesoriów i kosmetyków do stylizacji i dłużej zachować zdrowy, piękny wygląd włosów.

Kolagenowa odbudowa

250 - 350 zł
1 godz.

Kolagen, biopolimer o cennych własnościach to podstawowy budulec włóknistej tkanki łącznej organizmów żywych – w tym również włosów – dzięki swoim własnościom NMF – naturalnego czynnika nawilżającego, wpływa na utrzymanie właściwego stopnia wilgotności włosów, chroniąc je jednocześnie przed utratą wody. Dzięki silnym właściwościom błonotwórczym rozpuszczalnego kolagenu o trójspiralnej strukturze heliksowej, charakteryzującego się wysoką masą cząsteczkową, tworzy się na powierzchni włosów cieniutki film, który chroni je przed wnikaniem szkodliwych substancji z otoczenia oraz zwiększa ich nawilżenie oraz elastyczność, sprężystość i podatność na stylizację.

Powierzchnia zdrowego włosa powinna być maksymalnie gładka, bez spękań (zdj. poniżej). Taki wygląd mają włosy właściwie nawilżone i dzięki kolagenowi odpowiednio sprężyste.

Kuracja Kolagenowa

 • regeneruje i przywraca sprężystość włosom wnikając w najgłębsze warstwy włosa
 • nawilża i uelastycznia skórę głowy
 • wzmacnia cebulki włosów
 • zapobiega wypadaniu włosów
 • wspomaga proces powstawania komórek włosów

Zabieg uszczelniający łuskę

350 - 450 zł
1 godz.

Częste farbowanie włosów przyczynia się do powstawania uszkodzeń w strukturze pasm i widocznego ich osłabienia. Dlatego też warto zastosować w pielęgnacji włosów, formuły nowoczesnych zabiegów.

Zabieg uszczelniający łuskę to zabieg opracowany specjalnie dla potrzeb włosów wielokrotnie farbowanych i rozjaśnianych. Ten innowacyjny wyrób kosmetyczny zawiera specjalny system ochrony włosów, który w składzie posiada naturalne, bezpieczne aminokwasy, wyłącznie pochodzenia roślinnego. Produkt ma, neutralne dla włosów i skóry głowy, PH – 3.3-3.7.

Dlaczego warto wykonać zabieg uszczelniający łuskę włosa?
Zabieg uszczelniający łuskę do włosów po rozjaśnianiu i farbowaniu doskonałe uzupełnia i utrzymuje efekty zabiegów w postaci koloryzacji, trwałej ondulacji oraz prostowania włosów metodami inwazyjnymi – głównie chemicznymi. Zabieg dogłębnie uszczelnia łuski włosowe i pomaga powrócić do dawnej równowagi włosom uwrażliwionym, suchym i bardzo zniszczonym. Następuje zwiększenie liczby wiązań keratynowych i skuteczna odnowa włosów po każdym zabiegu chemicznym. Formuła kosmetyku tworzy trwałe połączenia pomiędzy mostkami siarczkowymi.

7 zalet wykonania zabiegu uszczelniającego łuskę włosa

 • Skutecznie chroni i maksymalnie odbudowuje każde włókno włosowe,
 • Wnika w głąb włosa,
 • Lekko nabłyszcza pasma,
 • Wzmacnia i odżywia włosy,
 • Nie wpływa na zmianę właściwości przeprowadzanych zabiegów fryzjerskich,
 • Stabilizuje efekt farbowania,
 • Koi i łagodzi podrażnienia skóry głowy.

Bioplastia

150 - 350 zł
1 godz.

Bioplastia włosów to zabieg organiczny, wykonywany w salonie fryzjerskim przy użyciu odpowiednich kosmetyków. Zadaniem bioplastii jest delikatne wyprostowanie włosów i wzmocnienie ich. Usługa ta jest szczególnie polecana osobom z falowanymi i niesfornymi włosami. Może być też wykonywana na włosach cienkich.

Preparaty wykorzystywane do bioplastii włosów zawierają kwasy, keratynę oraz oleje. Można więc śmiało powiedzieć, że bioplastia jest zabiegiem delikatnie prostującym włosy, opartym na kwasach organicznych. Zabieg polecany jest osobom, którym zależy na wygładzeniu włosów i ich wzmocnieniu.

Bioplastię można przeprowadzać na włosach: cienkich, blond, farbowanych, falowanych, niesfornych, zniszczonych. W odróżnieniu od nanoplastii, bioplastia może być przeprowadzana na włosach zniszczonych. Zabieg ten jest delikatniejszy i bezpieczniejszy (łagodniejszy). Trzeba tylko liczyć się z tym, że nie wyprostuje mocno kręconych włosów. Tutaj mowa raczej o wygładzeniu i zapanowaniu nad niesfornymi kosmykami.

Zagęszczanie, Przedłużanie

Podciąganie włosów metodą kanapkową

10 kanapek (2.8 - 3 cm)

250 zł za opakowanie
1 godz.

Przy tworzeniu zakończeń mocujących pasma włosów typu tape on korzysta się z przezroczystej taśmy silikonowej pokrytej silnie wiążącym, lecz hypoalergicznym klejem. Do ich zdejmowania stosowane są profesjonalne preparaty, które nie zawierają acetonu by nie uszkodzić włosów biologicznych. Kilka kropel removera nanosi się pomiędzy łączenie taśm i po odczekaniu kilku sekund rozchyla je za pomocą grzebienia z igłą. Teraz należy delikatnie zdjąć pasemka i umyć włosy. Jeśli doczepiane włosy są w dobrej kondycji, wystarczy przemyć ich taśmy łączące removerem, by móc ponownie skorzystać z tych samych pasemek przy kolejnym przedłużaniu. Można je bowiem doczepiać aż 3 do 5 razy.

Cena obejmuje podciągnięcie do 10 kanapek.

Ściąganie włosów przedłużanych Metodą Keratynową

200 - 300 zł
1 godz.

Ściąganie włosów przedłużanych Metodą Konapkową

10 kanapek (2.8 - 3 cm)

100 zł
30 min.

Przy tworzeniu zakończeń mocujących pasma włosów typu tape on korzysta się z przezroczystej taśmy silikonowej pokrytej silnie wiążącym, lecz hypoalergicznym klejem. Do ich zdejmowania stosowane są profesjonalne preparaty, które nie zawierają acetonu by nie uszkodzić włosów biologicznych. Kilka kropel removera nanosi się pomiędzy łączenie taśm i po odczekaniu kilku sekund rozchyla je za pomocą grzebienia z igłą. Teraz należy delikatnie zdjąć pasemka i umyć włosy. Jeśli doczepiane włosy są w dobrej kondycji, wystarczy przemyć ich taśmy łączące removerem, by móc ponownie skorzystać z tych samych pasemek przy kolejnym przedłużaniu. Można je bowiem doczepiać aż 3 do 5 razy.

Cena obejmuje ściągnięcie do 10 kanapek.

Zagęszczanie włosów metodą Kanapkową

(Cena ustalana na bezpłatnej konsultacji)

1000 zł+
50 min.

Zagęszczenie włosów metodą kanapkową polega na połączeniu naturalnych włosów z dopinkami (kanapkami) umieszczonymi na cienkiej, kilkucentymetrowej taśmie. Fryzjer umieszcza tę bardzo lekką ręcznie tkaną taśmę przy samej linii włosów. Dzięki temu jest ona zupełnie niewidoczna.

Wraz z naturalnym wzrostem włosów, obniżają się także taśmy. Aby zachować naturalny efekt, konieczne jest wiec regularne (w zależności od tempa wzrostu — średnio co 4-6 tygodni) odwiedzanie stylisty, celem podciągnięcia taśm.

Z powodzeniem mogą sięgać po nią także panie, które zmagają się z łamliwymi, cienkimi i osłabionymi zabiegami fryzjerskimi włosami.

Zagęszczanie włosów metodą kanapkową nie wymaga użycia wysokiej temperatury ani silnych substancji chemicznych. Sposób połączenia naturalnych włosów z dopinkami (w tym przypadku kanapkami) nie obciąża więc i nie osłabia pasm. Przed wykonaniem usługi prosimy o zapisanie się na bezpłatną konsultację.

Pigmentacja włosów doczepianych

10 kanapek (2.8 - 3 cm)

100 - 200 zł
30 min.

Rozważając koloryzację włosów doczepianych, należy pamiętać także o niezwykle istotnej zasadzie – przedłużane włosy możemy farbować jedynie na odcienie ciemniejsze. Oczywiście możliwe jest uzyskanie koloru o pół tonu czy ton jaśniejszego, z pomocą wody utlenionej czy rozjaśniacza, jednak może to bardzo niekorzystnie wpłynąć na kondycję włosów.

Zdecydowanie bezpieczniejszym wyborem jest koloryzacja w tonach ciemniejszych niż pierwotny kolor doczepów. Jeżeli marzymy o całkowitej, radykalnej zmianie wyglądu oraz koloru włosów z brązu na platynowy blond lepszym rozwiązaniem jest rozjaśnianie i koloryzacja naturalnych włosów, a następnie dokupienie do nich nowego zestawu pasm – stałych lub doczepianych – w odpowiednim kolorze.

Cena obejmuje pigmentację do 10 kanapek.

Zabiegi dodatkowe

Nanoplastia

900 - 1200 zł
3.30 godz.

Nanoplastia, co to takiego? W wielkim skrócie zabieg ten polega na trwałym wyprostowaniu włosów. Używa się w tym celu specjalnego preparatu oraz prostownicy. Pod wpływem wysokiej temperatury składniki kosmetyku wprowadzane są do wnętrza łodygi włosowej i zaczynają kształtować jej strukturę. Za skuteczność zabiegu odpowiada karbocysteina oksoacetamidowa. Substancja ta jest połączeniem kwasu octowego, kwasu glioksylowego i cysteiny. Warto podkreślić, że preparaty przeznaczone do nanoplastii zawierają cenne składniki odżywiające i wzmacniające włosy, np. proteiny, witaminy, kolagen, keratynę, aminokwasy, olej arganowy i inne oleje oraz dobroczynnie działające minerały. Odpowiednio skomponowana mieszanka organicznych, naturalnych składników nie tylko odżywi Twoje włosy, ale także je wyprostuje. Co istotne, nanoplastia jest zabiegiem skutecznym równie w przypadku włosów mocno skręconych, które nie są podatne na prostowanie. Kolejnym argumentem za nanoplastią jest fakt, że jej efekty utrzymują się do sześciu miesięcy.

Prostowanie Keratynowe

700 - 1000 zł
3.30 godz.

Zabieg keratynowego prostowania włosów polega na “wprasowywaniu” we włosy keratyny przy użyciu wysokich temperatur (ponad 200 stopni Celsjusza). Białka keratynowe są naturalnym budulcem włosa, a zabieg ten pozwala na uzupełnienie ubytków.

Keratynowe prostowanie daje efekt gładkich, prostych, lśniących włosów, które stają się łatwe do pielęgnowania, rozczesywania i modelowania. Efekt utrzymuje się od trzech do sześciu miesięcy, podczas których keratyna wypłukuje się, czy to poprzez mycie włosów, czy wpływ czynników atmosferycznych, takich jak wiatr.
Dla kogo keratynowe prostowanie włosów?
Pomimo iż usługa nazywa się prostowaniem włosów, sam fakt, że włosy są proste po zabiegu, jest tak naprawdę efektem ubocznym. Na zabieg powinno decydować się po to, aby poprawić stan swoich włosów, odbudować je. A zdrowsze włosy to oczywiście ich piękniejszy wygląd. Keratynowe prostowanie włosów będzie świetną decyzją, jeśli nasze włosy są zniszczone, mają skłonność do puszenia się, elektryzują się lub w jakikolwiek inny sposób sprawiają problemy podczas codziennego modelowania. Trzeba jednak mieć na uwadze, że włosy skrajnie zniszczone, na przykład poprzez intensywne rozjaśnianie, z tendencją do kruszenia się, mogą źle znieść zabiegi, w których stosuje się wysokie temperatury. Zanim rozpocznie się sam zabieg, fryzjer powinien określić, jaka jest kondycja włosów i czy keratynowe prostowanie jest właśnie tym, czego potrzebują.
Co się zyskuje dzięki zabiegowi?
Przede wszystkim włosy zostają odbudowane i są bardziej odporne na różne negatywne wpływy czynników zewnętrznych. Jednak nie tylko włosy na takim zabiegu zyskują, ale również my. Dzięki zabiegowi możemy oszczędzić sporo czasu rano, jeśli zwykle przed wyjściem prostowałyśmy i modelowałyśmy włosy. Keratynowe prostowanie sprawia, że włosy wystarczy przeczesać, aby uzyskać idealny efekt. Włosy będą mogły również odpocząć od codziennego traktowania ich wysokimi temperaturami przy pomocy suszarki, prostownicy czy lokówki.

Oczywiście efekt z czasem słabnie, średnio raz na pół roku powinno się zabieg powtarzać, aby go utrzymać. Można jednak poddawać mu włosy częściej, aby zachować ciągłość w spektakularnych efektach, jakie daje. Keratynowe prostowanie należy do kategorii zabiegów progresywnych. Jednorazowo zabieg może potrwać od dwóch do nawet sześciu godzin, jeśli włosy są długie. Od długości włosów zależy również cena usługi.
Czego powinno się unikać po zabiegu?
Nawet po zabiegu keratynowego prostowania powinno się dbać o swoje włosy, co oznacza, że należy używać odpowiednich szamponów i odżywek. Najlepiej zaopatrzyć się w kosmetyki polecane przez naszego fryzjera, który przeprowadził zabieg. Przeciwwskazaniem do zabiegu może być częste uczęszczanie na basen, ze względu na niszczące działanie chloru na włosy, oraz częste rozjaśnianie, koloryzowanie i dekoloryzowanie włosów. Włosy farbować lepiej przed niż po zabiegu. Jeśli jednak farbować swoje włosy koniecznie po zabiegu, musimy odczekać minimum dwa tygodnie.

Emulsja usuwająca sztuczne pigmenty

350 - 450 zł
1.30 godz.

Trwała ondulacja

450 - 650 zł
2 godz.

O trwałej ondulacji na pewno słyszał każdy z nas, jednak mało kto jest w stanie wytłumaczyć, czym ona tak naprawdę jest. Trwała ondulacja jest zabiegiem fryzjerskim opierającym się na zmianie struktury włosa za pomocą środków chemicznych oraz nadaniu mu nowego kształtu. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu jedynym znanym w Polsce rodzajem trwałej ondulacji była trwała skręcająca, dlatego wielu osobom zabieg ten kojarzy się głównie z lokami. Obecnie za pomocą trwałej uzyskuje się rozmaite efekty, wśród których każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Trwała ondulacja skręcająca pozwala na otrzymanie fal i loków o różnej wielkości. Od kilku lat ten rodzaj trwałej staje się coraz częstszym wyborem, co wynika przede wszystkim z powrotu mody na kręcone włosy. Dzięki zastosowaniu niniejszego zabiegu można szybko tworzyć różne fryzury, bowiem trwale zakręcone włosy są łatwe do upinania i nie wymagają stosowania pianek czy lakierów. Trwała ondulacja skręcająca to świetne rozwiązanie dla osób posiadających włosy o niewielkiej objętości.

Przed wykonaniem zabiegu należy dokładnie zastanowić się, w jakim rodzaju skrętu będziemy wyglądać najkorzystniej. Ponadto trzeba wziąć pod uwagę, że kręcenie włosów powoduje, że wydają się one krótsze. W przypadku długich lub bardzo długich włosów możemy pozwolić sobie na dużą dowolność, natomiast przy włosach do ramion lub krótkich lepiej zrezygnować z drobnych loków.

Wygładzanie keratynowe

450 - 650 zł
1.30 godz.

Keratynowe wygładzanie włosów jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.
Na terapii może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.

Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność – i w przeciwieństwie do innych terapii chemicznych i relaksatorów, nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie.

Kuracja ta jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci.

Gdy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas konieczny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany!

Zabieg ten jest tańszy niż ciągłe prostowanie włosów, nie jest permanentny i może zostać w każdej chwili zmyty. Może być także zastosowana równolegle do poprzedniej terapii poprawiając stan włosów przy każdej kolejnej aplikacji. Terapia nadaje włosom bardzo naturalny wygląd. Nie stają się one proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu lecz pozostają gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące!